Endüstriyel Alanların (Fabrikalar) Temizliği

Endüstriyel alanlar istihdamın en fazla olduğu çalışma alanlarıdır. Üretim atıkları bir yana kalabalık oluşu bile temiz tutulmaz ise yeni bir salgın hastalık oluşturabilecek güçtedir. Çalışanların sağlığını korumak, iş ve işçi güvenliği yasalarını ihlal etmemek adına düzenli ve güçlü bir temizlik anlayışı ister. Endüstriyel alanların temizliğinin en az evlerimiz kadar özel hassasiyet gerektirdiğine ve toplum sağlığının göz önünde bulundurulması gerektiğine inanıyoruz. . Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz temizlenecek alanlarla ilgili bilgiye ve sorumluluk bilincine sahiptir.

İnşaat Temizliği

Firmamız siz değerli müşterilerimize her alanda inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti sunmaktadır. Bina, ev , iş yeri, fabrika vb. her alan inşaat sonrasında oluşan kaba atıklardan, toz zerreciklerine kadar arındırılmalıdır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz aklınıza gelebilecek bütün yerleşim alanlarının inşaatlarını ve tadilatlarını kapsamaktadır.

Okul – Dershane ve Eğitim Merkezlerinin Temizliği

Çocuklarımızın kullandığı ortak alanların salgın hastalıklara izin vermeyen, bakteri barındırmayan ve onların düşük bağışıklıkları göz önünde bulundurulmuş, kritik bölgeler olmalı ve temizlikleri düzenli bir şekilde titizlikle sağlanmalıdır. Mersin Güney Temizlik firması çocukların kullandığı alanların hassasiyetinin farkındadır. Temizlik hizmetlerimizin en hassas alanı olarak gördüğümüz eğitim merkezlerine personel seçimimizden, kimyevi ürün kullanımına kadar her detayı düşünerek hizmet vermekteyiz. Eğitim merkezlerinin temizliği için en uzman ve deneyimli kadromuzu kullanarak ve hataya yer bırakmayan inceliklerle çalışıyoruz.